Nowości w Gabinecie Badań Prenatalnych Kliniki Galena!

Nowości w Gabinecie Badań Prenatalnych Kliniki Galena!

Drodzy Rodzice,

Widzimy przeogromne zainteresowanie diagnostyką prenatalną w naszej Klinice. W ostatnich miesiącach notujemy rekordowe ilości wykonanych eksperckich badań prenatalnych. Wiemy, że oznacza to także trudności z zapisaniem się na szybki termin.

Planujemy w związku z tym w najbliższym czasie uruchomić kolejny gabinet badań prenatalnych oraz zakup najnowszego referencyjnego aparatu USG dedykowanego badaniom prenatalnym. Będzie to najlepszy ultrasonograf położniczo-ginekologiczny na Podbeskidziu – absolutna ekstraklasa!

Stale podnosimy swoje kompetencje. Nasz kierownik Gabinetu Badań Prenatalnych – dr Dominik Wójtowicz, będzie uczestniczył w tym roku w największym na świecie Kongresie Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii – ISUOG, organizowanym w Berlinie. W ramach kongresu planowane jest także zdobycie certyfikatu oceny mózgowia płodu w USG (neurosonografia). Będzie to już trzecia edycja kongresu na którym nasz Kierownik Gabinetu będzie obecny. Wszelkie ważne nowinki wdrażamy niezwłocznie w praktykę naszej pracy.

Z kolei Pani dr Agnieszka Nowak rozpoczęła pracę w referencyjnej na Śląsku Klinice Ginekologii i Położnictwa w Rudzie Śl. Wiele naszych Pacjentek miało okazję poznać rudzką Patologię Ciąży i wie, że trafiają tam najtrudniejsze przypadki. Gratulujemy Pani doktor ambicji i trzymamy kciuki przed zbliżającym się finałem specjalizacji.

Ponadto dalej rozwijamy nasz zespół. Od sierpnia rozpoczyna z nami współpracę dr Sylwia Półgrabia. Pani doktor już od lat zajmuje się diagnostyką prenatalną i jest przy tym niezwykle ciepłą osobą, a także mamą dwójki małych dzieci. Ponadto po przerwie związanej z nauką do egzaminu specjalizacyjnego wraca do nas jesienią dr Ewelina Stawicka-Ociepka. Pani doktor będzie wykonywać wówczas także badania refundowane przez NFZ.

Serdecznie zapraszamy Pacjentki na badania prenatalne do Kliniki Galena!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, ponieważ badania prenatalne to nie tylko USG.Call Now Button+48 33 816 11 00
Oddzwonimy do 48 godzin