Lekarz Kliniki Galena we współpracy z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo

Lekarz Kliniki Galena we współpracy z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo

Wczoraj, podobnie jak w roku ubiegłym, lek. Dominik Wójtowicz został zaproszony jako ekspert z zakresu diagnostyki prenatalnej przy projekcie bezpłatnych badań USG 4D zorganizowanym w CH Sarni Stok w ramach akcji “Szczęśliwa Mama, Szczęśliwe Dziecko”. Projekt jest organizowany przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo w  ramach edukacji i wspierania przyszłych mam.

W ramach akcji przez 10 godzin można było skorzystać z profesjonalnej konsultacji medycznej oraz otrzymać na pamiątkę zdjęcie maluszka 3/4D. Warto podkreślić, że dla niektórych kobiet była to pierwsza w ciąży okazja do wykonania diagnostyki prenatalnej. W kilku przypadkach stwierdzono niestety nieprawidłowości i Panie otrzymały zalecenia co do dalszego postępowania. Wciąż, pomimo jednoznacznych zaleceń Ministra Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, nie wszystkie ciężarne są informowane i wspierane w zakresie rzetelnej diagnostyki płodu i ciąży.

Zapraszamy przyszłe Mamy do konsultacji medycznych w Klinice Galena:

Wykonujemy najwięcej badań prenatalnych w Bielsku-Białej – pełną diagnostykę USG 3/4D, nowoczesne badania genetyczne (zarówno nieinwazyjne jak i amniopunkcję genetyczną). Mamy możliwość skierowania na badanie MR płodu, a także na specjalistyczne konsultacje z chirurgiem dziecięcym, urologiem, neurochirurgiem, czy kardiologiem. Wszyscy nasi lekarze posiadają odpowiednie certyfikaty kompetencji. Pracujemy na najlepszym sprzęcie. W pilnych przypadkach przyjmujemy poza zwykłymi godzinami, starając się zawsze maksymalnie wesprzeć przyszłe mamy.

 Call Now Button+48 33 816 11 00
Oddzwonimy do 48 godzin